2002/2003      
Cd-roms 2002/03

Flipper & Lopaka (winnaar)

Mjn vriend Junior (finalist)
Zoombinies (finalist)
Sethi Operatie
Pardoes de Tovernar
De wereld in getallen
Lika & Timo 2
Suske en Wiske

Websites 2002/03
Pepperme (winnaar)
Natuurlijk energie! (finalist)
De fantasie (finalist)
Kinderen voor kinderen
Het effect van muziek
Website over verliefdheid
Cinekid
Kindernet/Nickelodeon
Leesplein/Kinderboekenplein
Rekenweb
Nationale Kinderkrant
Website over Schiedamarchief
2001      
Cd-rom's 2001
De verdwenen kleuren van Vincent van Gogh
Het Mysterieuze Eiland - van Oom Ernest


Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet - in het spookhuis (winnaar)

Junior Detectives - Groep 8 avonturen. Het mysterie van de muterende planten (finalist)
Liefde
Mia - De nieuwe hoed van Ronny de Rat
Simsala Grimm - Het dappere snijdertje
Skippy - Het geheim van de Gestolen Papyrusrol (finalist)

Websites 2001

Artis
Cartoonnetwork
Het Klokhuis (finalist)
Kankerspoken


Kidsonline (winnaar)

Megakids

Mijn stempel
Tsjakka
Wat wil je worden
Wereldkids
Z@ppelin (finalist)
Zweinstein
 
 
2000     

Cd-rom's 2000
Anne Frank Huis
Carmen Sandiego (finalist)
Een zaak voor TKKG - dodelijke chocolade (finalist)
Itacante


Junior Detectives - het geheim van de levende vulkaan (winnaar)

Kanjerkr@nt
Ronja de Roversdochter

Websites 2000
Basis-bot
Griezelclub


Foxkids (winnaar)

Kaboem (finalist)
Kim's Griezelpagina (finalist)
No Kidding
NOS Jeugdjournaal
Okidoki
Surfkids
Taptoe spreekbeurten-site
Villa Achterwerk
Avonturen

 
 
1999     

Cd-rom's 1999
De Griezelbus
Forestia
Het boek van Lulu
Het magische boek van oom Ernest
Operatie teddybeer
De wereld van Sophie (finalist)
Blake en Mortimer - De valstrik
Een zaak voor TKKG - De schat van de Maya's
Piramide
Dossier Desirée
Mitternachtsspiel - Der Kreativespielplatz


Operatie Teddybeer (winnaar)

Websites 1999
Kaart in je hoofd
Kidcity
Typotoons
De Gouden Muis
Backerskinderen
Kids4kids
Wouter De Ruyck
Hermken Dirickx


Kidsplanet (winnaar)
Willem Wever (finalist)
Jeugdpaginas